Kam skirti mokymai:
Įmonėms ir organizacijoms norinčioms pagerinti darbuotojų efektyvumą išlaikant turimus resursus
Mokymų tikslas:
Gerinti darbuotojų produktyvumą ir efektyvumą tiek darbo tiek asmeniniame gyvenime
Mokymų trukmė:
nuo 2 valandų iki 12 valandų (per 2 dienas)

Darbuotojų gyvenimo ir darbo balanso, streso, neproduktyvaus darbo, rezultatų vėlavimo ir organizacijos resursų švaistymo problemos yra ypatingai skausmingos daugumai įmonių. Įprastos priemonės vis dažniau tampa neįgalios įveikti šiuos verslo iššūkius, todėl kyla poreikis individualiems sprendimams bei inovatyviems metodams.       

 


 

Intensyvių 2-4 valandų mokymų tikslas yra apžvelgti platesnį asmeninio efektyvumo suvokimą, kuris neapsiriboja vien tik laiko planavimu, bet apima vidinės energijos, dėmesio, streso bei informacijos valdymą. Taip pat, pasinaudojus gautomis žiniomis, sukurti praktinę darbuotojų asmeninio efektyvumo įpročių strategiją. leisiančią siekti aukštesnių rezultatų, labiau mėgautis darbu ir sparčiai didinti organizacijos našumą.

 

Mokymų temos

Produktyvumo ir asmeninių resursų valdymo koncepcijos pristatymas;

Lemiami faktoriai ilgalaikių pokyčių diegime;

Teigiamų įpročių stiprinimas ir neigiamų įpročių kontrolė;

Konkrečios produktyvumą keliančios metodikos ir jų taikymas;

Sveikas ir nesveikas stresas;

Praktiniai streso kontrolės pratimai: momentiniai ir ilgalaikiai;

Įgytų žinių pritaikymo tolimesniame darbe strategija;

SPRENDŽIAMOS PROBLEMOS

Organizacijos žmogiškųjų ir kitų resursų švaistymo;

Asmeninio gyvenimo ir darbo balanso trūkumo;

Svarbių užduočių atidėliojimo;

Neproduktyvaus kasdieninio darbo;

Neteisingo prioritetų nusistatymo;

Ilgalaikio, chroniško streso darbovietėje; 

Teigiamų įpročių bei disciplinos ilgalaikiškumo;

 

 

Apie lektorių

Tomas Lekavičius yra energingas ir charizmatiškas tarptautinių IT projektų vadovas, padedantis globalioms įmonėms strategiškai vystyti komandų komunikacijos procesus ir spręsti sunkiausias optimizacijos problemas logistikoje.


Kasdien dirbdamas su daugiau nei 40 verslo analitikų, programinės įrangos inžinierių, technologijų ekspertų ir logistikos specialistų Tomas kuria ilgalaikius pokyčius komandos valdyme, produktyvume bei organizacijos vystyme. Akcentuodamas emocinę kompetenciją, laimę ir autentiškumą, jis naudojasi galingomis įžvalgomis, siekiant užtikrinti pirmiausia darbuotojų, o tada ir verslo sėkmę.


Per 10+ metų patirties versle (nuo technologinių startuolių kūrimo iki darbo tarptautinėje edukacijos kompanijoje “Mindvalley”) šis eksponentinių rezultatų įkvėptas praktikas yra dirbęs su tokiomis kompanijomis kaip Nike, Avon, CSC, Nestle, Danske Bank ir daugeliu kitų.