Sveikatingumo

Kuo naudingos treniruotės? 

  • stiprinamas kūno raumenynas,
  • sprendžiamos skausmų problemos,
  • tobulinamos kūno formos, 
  • stiprėja stuburo ir viso kūno kaulų sistemos,
  • koreguojama laikysena
  • stiprina širdies-kraujagyslių sistema.

 

Funkcinės

treniruotės pritaikomos prie kliento asmeninių poreikių bei aplinkos galimybių. Treniruotės susideda iš:

  • miofascialinės mankštos;
  • kūno lankstumo ir balanso mokymasis;
  • funkciniai jėgos / cardio pratimų;
  • pilates metodikos pratimai.

Treniruotės

Asmeninės treniruotės orientuotos sustiprinti žmogaus fizinę būklę. Dirbama su įvairiomis mankštų technikomis ir pritaikoma geriausia struktūra pagal asmens tikslus ir gebėjimus. 

Treniruočių tikslas išmokti sportuoti ir taisyklingai judėti savarankiškai, pritaikyti naujus įpročius kasdienybėje, kurie padės išvengti nereikalingų skausmų, stiprins organizmą. 

 

Treniruočių filosofija:

Fizinis aktyvumas yra gyvenimo būdas, ne rungtis. Žmogaus kūnas kiekvieną dieną kalba ir turi nemažai ką pasakyti. Mes turime išmokti klausyti savęs. Aš ir mano treniruotės yra tam, kad išmoktume girdėti “neįmanoma”.

Žmonės yra skirtingi, visi turi skirtingą tikslą, skirtingas fizinio aktyvumo istorijas, buvusias traumas, kūno tipus, gyvenimo būdus ir t.t. Pirmas dalykas ką darau sutikus naują klientą  - klausau. Klausau jų asmenines istorijas. Taip yra pritaikomos treniruotės, krūvio lygis, atitinkamos žinios ir atskiras dėmesys esant poreikiui. Spręsti problemą galima tada, kai žinai atsakymą “kodėl?”.

Pagrindinė taisyklė - mylėti pirma save: savo asmenybę ir savo kūną, maitinti teisingai, prižiūrėti akylai, klausyti įdėmiai.

Trenerės asmenybės filosofija:

Sveikatingumo treneris yra žmogaus kūno judėjimo ir supratimo mokytojas, kurio pareiga padėti žmonėms suprasti tikrąją energijos, vidinės šypsenos ir puikios savijautos prasmę. 

Siekiu padėti mokytis iš savęs, įveikti savo pastatytas sienas ir peršokti “neįveikiamus” barjerus.

Daugiau apie trenerę >>> čia

V
I
E
T
A

 

P
A
S
L
A
U
G
O

asmeninės treniruotės į namus 

asmeninės treniruotės studijoje 

nėščiųjų asmeninės treniruotės

nėščiųjų grupinės treniruotės

 

Daugiau info:

Facebook asmenine žinute: Gerda Danylaitė

Telefonu: 868122576

Paštu: gerdanylaite@gmail.com

Klienčių atsiliepimai

Prieš išeinant į dekretą ieškojau kur toliau sportuoti, kad gimdymas būtų lengvesnis tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ir LABAI džiaugiuosi, kad atradau Gerdą!!! Jos nuoširdūs patarimai, palaikymas buvo aukso vertės gimdant.
Nežinojau ką reiškia nugaros skausmas nėštumo metu ar dar kokie nemalonūs pojūčiai, nes Gerda visada sakydavo ką daryti įvairiais atvėjais. Tik jos reikia klausyti ir netingėt dar namie pačioms padirbėti, nes vos vos kirpo (vaikas statėsi blogai) ir besiuvant sakė, matos, kad sportavot, turit raumenų ir nuoširdžiai darėt kėgelį. O viską pasiekiau Gerdos dėka.
Tačiau… Korona… karantinas!!!! Turi būt namie! Tą momentą ašaros bėgo, kad negalėsiu eiti sportuoti, pabūt su kitom nėštukėm…. Ir ką, Gerda vedė online treniruotes, visas stebėdavo kaip darom, pasakydavo jei tik kažkas ne taip, kaip sėklys morka 😁 Tai jos dėka karantinas ir nėštumas nebuvo liūdnas reikalas.
Tad jei galvojat, renkatės, kur eiti sportuoti, tai atsakymas paprastas – pas Gerdą. Ji tikrai n patarimų duos ir į gimdymą eisit nusiteikusios, kaip į gimtadienį. 😊
P. S. po gimdymo dariau jos nurodytus pratimus, tai vyras parsiveždamas namo (nes gi Korona ir jokie vyrai neįleidžiami į gimdymo namus), sakė, kad atrodai, kaip negimdžius. 😎
Ačiū, kad esi ir taip stengiesi dėl visų mūsų!!!! 😘
Vilma Pozingienė

Vilma Pozingienė

“Po gimdymo ieškojau būdų saugiai sustiprėti, atstatyti raumenų balansą, nes buvau skaičiusi, jog vėl sportuoti reikia pradėti labai atsargiai ir ne visus pratimus galima daryti. Esu sportavus ir anksciau, tiek savarankiškai tiek su treneriais, bet dabar ieškojau trenerio, kuris puikiai išmanytų gimdžiusios moters silpnąsias vietas. Gerda ne tik dirba su nėštukėm, bet ir pati praėjusi atsistatymo po gimdymo etapą, tad ja pilnai pasitikėjau! Gal per 5-kias asmenines treniruotes ji išmokė pagrindinius pratimus, ką ir kaip taisyklingai stiprinti. Dabar galiu pati drąsiai sportuoti namuose, radus sau tinkamiausią laiką, kas ypač aktualu auginant mažą vaikelį! Ir taip nerealu akivaizdžiai matyti, kad su kiekviena savaite pratimus atlikti sekasi lengviau! Ačiū tau, Gerda! 
Saulėnė

Saulėnė

Šios treniruotės nėra reikalaujančios profesionalaus pasirengimo jog į jas galėtum vaikščiot, todėl pasiekti rezultatų jose gali kiekviena.

(more…)

Agnietė Švedaitė / 23

Agnietė Švedaitė / 23

Rekomenduoju visiems, kurie turi tikslą aktyviai ir sveikai gyventi, o renkantis šias treniruotes – tai įmanoma! (more…)
Indrė Balčiauskaitė / 24

Indrė Balčiauskaitė / 24

Rekomenduoju 200 proc. J Kartais į treniruotes atsivedu ir savo vaikus ir savo pavyzdžiu rodau, kad sportuoti ne tik naudinga, bet ir smagu. Man šios treniruotės, kaip dovana sau.

(more…)

Aistė Krikštanytė-Stepaniukė / 31

Aistė Krikštanytė-Stepaniukė / 31

Rekomenduoju tiems, kurie nori išjudinti įvairius kūno raumenis, nebijo įdėti šiek tiek darbo ir gauti rezultatą.

(more…)

Lina Veiverienė / 37

Lina Veiverienė / 37

Akimirkos iš treniruočių

Video treniruotės

Visi vaizo įrašai čia