Nauda

 

Bonusas

Išskirtinumas


Galimybės

Sveikatingumo

Kas? Tai treniruotės, skirtos tiek vyrams, tiek moterims, kurių metų stiprinamas kūno raumenynas, greičiau tobulinamos kūno formos ir specialios metodikos dėka mažinamos apimtys. Sistemingai sportuojant stiprėja stuburo ir viso kūno kaulų sistemos, koreguojama laikysena bei stiprina širdies-kraujagyslių sistema.

Kam? Šios treniruotės unikalumas yra tai, kad tinka bet kokio fizinio pasiruošimo asmeniui, kadangi pratimai yra skirstomi į 3 lygius. Kiekvienas gali pasirinkti savo krūvį treniruotės metu.

 

 

Funkcinės

Kaip? Funkcinės sveikatingumo treniruotės yra jėgos ištvermės treniruotės -  didžioji laiko dalis sudaryta iš jėgos pratimų naudojant kūno svorį ir kartais su pagalbiniais sporto įrankiais, tokie kaip svareliai, gumos ir kt. Taip pat treniruotės metu mokomės kūno balanso pratimų, meditacijos, kvėpavimo praktikos vystant smegenų veiklą.

Treniruotė sudaryta iš:

 • Kūno lankstumo ir balanso pratimų
 • Funkciniai jėgos / cardio pratimų
 • Pilates metodikos pratimų
 • Atsipalaidavimo metodikos

Treniruotės

Kodėl sveikatingumo treniruotės? - tai suvokimą apie grupinį sportą keičiančios treniruotės. Atkreipiamas dėmesys į kiekvieną lankytoją, atsižvelgiama į kiekvieno žmogaus turimą bėdą. Kalbame apie sveiką gyvenseną, duodami mitybos patarimai, organizuojami papildomi seminarai.

Sveikatingumo treniruotės nėra tik fizinė veikla, bet kartu tai ir galimybė/įrankis sužinoti daugiau apie save, įgyti sveikos gyvensenos žinias, susikurti teigiamus ilgalaikius įpročius bei susidraugauti su bendraminčių kompanija!

Sveikos gyvensenos trenerė Gerda Danylaitė

LAF licenzijuota fizinio parengimo ir sveikos gyvenesenos trenerė, ekstremalių šokių su ugnimi šokėja bei sveikatingumo renginių organizatorė. Turiu intensyvią patirtį dirbant su žmogaus kūno formavimu ir iššūkių įveikimu. Mano pašaukimas yra padėti žmonėms ne tik tobulinti savo išvaizdą bet ir naudojantis fiziniu judėjimu, mityba bei sąmoningumu lavinti gyvenimo būdą visapusiškai asmenybės (charakterio) tranformacijai.

Sveikas gyvenimo būdas = laiminga ir turtinga tauta.

________________________________________________________________________________________

Pasiekimai ir išsilavinimas:

 • Sveikos gyvensenos sertifikatas su programa „Culinary - Exercise and Health“ Ispanijoje;
 • Tarpkultūrinio fizinio aktyvumo metodikos kursas su programa „Youth in action“ Rumunijoje;
 • Optimali mityba šiuolaikiniame sporte“ su prof. lektore Alina Kožajeva kursų sertifikatas;
 • LAF „pilates metodas“ pažymėjimas
 • LAF „jėgos ir ištvermės ugdymas“ pažymėjimas
 • LAF “pakabinamų jėgos diržų treniravimas” pažymėjimas
 • Fizinio parengimo darbas su žmonių grupėmis: GreenFit sporto klubas, FlashDance studija, Infinity Loft sveikatingumo studija; FitnessFactoryGym sporto klubas.
 • Papildomi pasiekimai: sveikatingumo renginių organizavimas, tokių kaip „Kūno Dirbtuvės“ su savo srities specialistų bei trenerių pagalba; sporto zona Kaune: viešas renginys Kauno gyventojams, kiekvieną šeštadienį treniruotės bei sveiko gyvenimo būdo skatinimas.
 • Papildomos paslaugos: mitybos pagrindų kosultacijos; kūno analizė; mankštos mokymai; sveiko gyvenimo būdo mokymai.
 • Vedamos treniruotės: funkcinės jėgos / cardio dance / nugaros ir pilvo preso / sveikatingumo mankštos.

Treniruočių filosofija:

Fizinis aktyvumas yra gyvenimo būdas, ne rungtis. Žmogaus kūnas kiekvieną dieną kalba ir turi nemažai ką pasakyti. Mes turime išmokti klausyti savęs. Aš ir mano treniruotės yra tam, kad išmoktume girdėti “neįmanoma”.

Žmonės yra skirtingi, visi turi skirtingą tikslą, skirtingas fizinio aktyvumo istorijas, buvusias traumas, kūno tipus, gyvenimo būdus ir t.t. Pirmas dalykas ką darau sutikus naują klientą  - klausau. Klausau jų asmenines istorijas. Taip yra pritaikomos treniruotės, krūvio lygis, atitinkamos žinios ir atskiras dėmesys esant poreikiui. Spręsti problemą galima tada, kai žinai atsakymą “kodėl?”.

Pagrindinė taisyklė - mylėti pirma save: savo asmenybę ir savo kūną, maitinti teisingai, prižiūrėti akylai, klausyti įdėmiai.

Trenerės asmenybės filosofija:

Sveikatingumo treneris yra žmogaus kūno judėjimo ir supratimo mokytojas, kurio pareiga padėti žmonėms suprasti tikrąją energijos, vidinės šypsenos ir puikios savijautos prasmę. 

Siekiu padėti mokytis iš savęs, įveikti savo pastatytas sienas ir peršokti “neįveikiamus” barjerus.

Kur ir kada susitinkam?

Greenfit sporto klubas

ALEKSOTAS

FlashDance studija

ŠILAINIAI

17:30 - 18:30

I - III - V

19:00 - 20:00

II - IV

Facebook treniruočių grupė 

Papildomos treniruotės VS-fitness sporto klube Papildomos treniruotės FANKO sporto klube
Daugiau informacijos čia Daugiau informacijos čia

Daugiau info:

Facebook asmenine žinute: Gerda Danylaitė

Telefonu: 868122576

Paštu: gerda@masteryourbody.lt

Klienčių atsiliepimai

Šios treniruotės nėra reikalaujančios profesionalaus pasirengimo jog į jas galėtum vaikščiot, todėl pasiekti rezultatų jose gali kiekviena.

(more…)

Agnietė Švedaitė / 23

Agnietė Švedaitė / 23

Rekomenduoju visiems, kurie turi tikslą aktyviai ir sveikai gyventi, o renkantis šias treniruotes – tai įmanoma! (more…)
Indrė Balčiauskaitė / 24

Indrė Balčiauskaitė / 24

Rekomenduoju 200 proc. J Kartais į treniruotes atsivedu ir savo vaikus ir savo pavyzdžiu rodau, kad sportuoti ne tik naudinga, bet ir smagu. Man šios treniruotės, kaip dovana sau.

(more…)

Aistė Krikštanytė-Stepaniukė / 31

Aistė Krikštanytė-Stepaniukė / 31

Rekomenduoju tiems, kurie nori išjudinti įvairius kūno raumenis, nebijo įdėti šiek tiek darbo ir gauti rezultatą.

(more…)

Lina Veiverienė / 37

Lina Veiverienė / 37

Akimirkos iš treniruočių

Video treniruotės

Visi vaizo įrašai čia