Asmeninės treniruotės

Our Services

Treniruotės “Mama + kūdikis”

Užsiėmimai „Mama + kūdikis“ yra naudingi ne tik mamoms, bet ir mažyliams. Skirtingai nuo užsiėmimų baseine, kuriame gali maudytis mažyliai nuo 3 mėn. amžiaus, sportuoti į salę mamos gali ateiti jau su 6 savaičių kūdikiais.

Treniruotės nėščiosioms

Tiek individualios, tiek grupinės kūno stiprinimo treniruotės besilaukiančioms moterims nuo 3 mėnesio (12 savaičių). Treniruočių metu mokomąsi pratimų padėsiančių gimdymui, stiprinamas kūno tonusas su svorio prieaugiu, taikomi kvėpavimo pratimai bei daug diskutuojama nėštumo tema.

Asmeninio efektyvumo mokymai

Intensyvūs mokymai pažvelgti į gilesnį asmeninio efektyvumo suvokimą, kuris neapsiriboja vien tik laiko planavimu, bet apima energijos, dėmesio, žinių valdymą. Suprasti, kaip galima kontroliuoti savo dėmesį, prioritetus, (ne) sveiką stresą.

Sveikos gyvenesenos pagrindai

Teorija ir praktika pereinant tris svarbius sveikos gyvensenos žingsnius: mityba, fizinė būsena, mentalinė būsena. Kaip kontroliuoti savo pasirinkimus, kad savijauta taptu pagrindinė kasdieninė varomoji jėga laimingam gyvenimui. 

Sveikatingumo mokymai dirbantiems sėdimą darbą

Dvi valandos kupinos teorijos bei praktikos kaip rūpintis savo organizmu ryte bei darbo metu, kad kūnas išlaikytų balansą tarp pasyvaus ir aktyvaus gyvenimo būdo stiprinant sveikatą.

Sporto zona

Sporto zona Kaune" sukurtas renginys skirtas aktyviam laisvalaikiui su šeima ir draugais, kuriame žmonės galės išbandyti skirtingų trenerių kūno stiprinimo ir sveikatingumo treniruotes, kurios bus pritaikytos tiek pažengusiems tiek mažai judantiems.

Kūno Dirbtuvės

Tai SVEIKATINGUMO RENGINIAI, organizuojami su tikslu skatinti mokytis pačiam asmeninio sveikatingumo. Čia rasite kūno dirbtuvių pasiūlymus kaip seminarai, mokymai, treniruotės su savo srities specialistais.

Asmeninės treniruotės

Asmeninės treniruotės, kurios sudarytos pagal individualius poreikius. Unikali programa galinti pagerinti laikyseną, ištvermę, kasdieninę energijos būseną, pakeisti išvaizdą bei įkvėpti pozityviam gyvenimo būdui.