Vilma Pozingienė

Prieš išeinant į dekretą ieškojau kur toliau sportuoti, kad gimdymas būtų lengvesnis tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ir LABAI džiaugiuosi, kad atradau Gerdą!!! Jos nuoširdūs patarimai, palaikymas buvo aukso vertės gimdant.
Nežinojau ką reiškia nugaros skausmas nėštumo metu ar dar kokie nemalonūs pojūčiai, nes Gerda visada sakydavo ką daryti įvairiais atvėjais. Tik jos reikia klausyti ir netingėt dar namie pačioms padirbėti, nes vos vos kirpo (vaikas statėsi blogai) ir besiuvant sakė, matos, kad sportavot, turit raumenų ir nuoširdžiai darėt kėgelį. O viską pasiekiau Gerdos dėka.
Tačiau… Korona… karantinas!!!! Turi būt namie! Tą momentą ašaros bėgo, kad negalėsiu eiti sportuoti, pabūt su kitom nėštukėm…. Ir ką, Gerda vedė online treniruotes, visas stebėdavo kaip darom, pasakydavo jei tik kažkas ne taip, kaip sėklys morka 😁 Tai jos dėka karantinas ir nėštumas nebuvo liūdnas reikalas.
Tad jei galvojat, renkatės, kur eiti sportuoti, tai atsakymas paprastas – pas Gerdą. Ji tikrai n patarimų duos ir į gimdymą eisit nusiteikusios, kaip į gimtadienį. 😊
P. S. po gimdymo dariau jos nurodytus pratimus, tai vyras parsiveždamas namo (nes gi Korona ir jokie vyrai neįleidžiami į gimdymo namus), sakė, kad atrodai, kaip negimdžius. 😎
Ačiū, kad esi ir taip stengiesi dėl visų mūsų!!!! 😘