Kvėpavimo galia ir meditacija

 Kvėpavimo galia ir meditacija 


„Gyliai įkvėpk ir iškvėpk“ – dažnai tai girdite per jogos užsiėmimus. Bet ką iš tiesų reiškia gyliai kvėpuoti, kodėl būtent toks kvėpavimo būdas mūsų sveikatai geriausias ir apskritai, kaip kvėpavimas įtakoja mūsų fizinį, mentalinį bei dvasinį kūnus? Tad pirmoje dalyje bus šiek tiek teorijos, o antroje išbandysime kvėpavimo pratimus arba kitaip vadinamą pranayama (energijos kontrolė pasitelkiant kvėpavimą), nes būtent su oru mes gauname didžiąją energijos dalį. Paskutinėje dalyje nuraminsime mintis ir susitelksime į sąmoningą ir meditatyvų kvėpavimą.

Kaip tai veikia?

Sąmoningas kvėpavimas reguliuoja kraujospūdį, nervų ir endokrininę sistemą. Reguliariai praktikuojant sąmoningą kvėpavimą galima paleisti ribojančius įsitikinimus, atrasti savo pašaukimą, iš esmės pagerinti sveikatą.
Sąmoningai kvėpuojant iš organizmo pašalinama apie 70 proc. toksinų! Geriausia dalis tai, kad sąmoningai kvėpuoti galime visur, tam nereikia ypatingų sąlygų. Tiesiog stebėdami ir keisdami savo kvėpavimą, mes iš esmės keičiame gyvenimą.

Kodėl sąmoningas kvėpavimas?

Sąmoningas kvėpavimas – tai viena iš efektyviausių priemonių nuraminti protą, išgyventi būseną „čia ir dabar“, padidinti pasitikėjimą savimi ir gyvenimu. Sąmoningai kvėpuojantis žmogus ne taip jautriai reaguoja į stresines situacijas, geba greičiau paleisti įtampą, baimes, turi daugiau gyvybinės energijos.

Programa

 

Kamilė Shakti 

Tradicinės jogos (RYT500) ir CamíJogos ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, taip pat veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Pirmosios jogos ore studijos įkūrėja.

Daugiau info: www.camijoga.ltwww.jogaore.lt

 

Kada?

Kovo 25 dieną 

10:30-14:10

Kur?

Kaunas, Baltų pr.40 FlashDance studija

Kiek?

12€

Kaip?

Registracija paštu: gerda@masteryourbody.lt
Visa informaciją apie mokėjimo būdą gausite užsiregistravę.
Registracijos tekste turi būti nurodyta: vardas/pavardė ir tel. nr

 

Akimirkos iš dirbtuvių