Užkandžių receptai skubantiems (paskaičiuotos kalorijos)

Greitas gyvenimo tempas. Trūksta idėjų. Nėra laiko. Neužtenka pajamų. Nespėju skaičiuot kalorijų. Visą tai yra tik pasiteisinimai kodėl mes pamirštame prižiūrėti savo kūna ir maitinti jį tuo, kas sveika ir naudinga. MASTER YOUR BODY viską paskaičiavo ir sukūrė jums užkandžių receptus. Jūsų dėmesiui 9 PAPRASTI, ĮDOMŪS ir SKANŪS receptai tiems, kas skuba.


Dažnai girdime išsireiškimą “mažiau dažnai yra geriau”, bet ar tikrai tai galioja ir atvejams, kai kalbame apie maistą? Valgyti penkis kartus per dieną, vietoje įprastų trijų, yra daug naudingiau jūsų svorio metimui nei patys manėte. Jau seniai yra kalbama, kad užkandžiai yra neatsiejama kiekvienos dienos dalis, kurios metu organizmas gauna naujų medžiagų ir pasistiprina. Užkandžiavimas taip pat turi turėti balansą ir planą, jei užkandžiausime kas papuola po ranka, pavyzdžiui  maistą su mažai energetinės vertės ir daug riebalų- visą tai greitai grįš su nepageidaujamais papildomais kilogramais. Tačiau teisingas ir subalansuotas užkandis gerina žmogaus metabolizmą.

 

“Tai, ką mes valgome tarp pagrindinių patiekalų, yra daug svarbiausi nei manote. Užkandžiai ne tik suteikia organizmui energijos dienos metu, bet ir padeda mesti svorį”

Juk negalime kasdien valgyti tik salierą, obuolį ar trapučius, o tada stebėtis kodėl nesveikas maistas mus vilioja dar labiau nei anksčiau. Šiais laikais, kai gyvenimo ritmas toks aktyvus ir dauguma žmonių yra pastoviame bėgime, mes jums siūlome LABAI GREITAI ir LABAI SVEIKAI paruošiamus užkandžius, kurie skoniu nenusileis restorane pagamintiems “apetizer’iams”.

 

1.Lapinio kopūsto traškučiai

Vienas puodelis pjaustytų lapinių kopūstų turi tik 34 kalorijas. Viskas ko jums reikia šiam užkandžiui tai lapinio kopūsto, alyvuogių aliejaus ir saujelės druskos. Kai sudedame visus tris ingridientus, sumoje turime užkandį su 187 kalorijom. Šiek tiek skiriasi nuo spurgos (vienoje spurgoje yra apie 300 kalorijų), tiesa?

2. Konservuotas tunas ir pilno grūdo trapučiai

Viena skardine neriebaus tuno ir šeši pilno grūdo trapučiai- puikus užkandis tarp pagrindinių dienos patiekalų, kuriuo tikrai mėgausitės. Ir tik 200 kalorijų.

3.Vaisių kokteilis

Trintas vaisių kokteilis yra puikus ir liesas užkandis tarp pagrindinių patiekalų. Jums tereikia sutrintas šaldytas uogas (braškes, melynes, avietes) ir įdėti šaukštą graikiško jogurto. 139 kalorijos, o skonis- verčiantis iš kojų.

4. Kriaušė su cinamonine rikota

Rikotos sūryje yra gausu proteino, o kriaušės yra puikus skaidulų šaltinis. O jei prie šios puikios kompanijos užbertume cinamono ir pašildytume orkaitėje- atrasime nepakartojamą skonį ir tik 170 kalorijų kaina.

5.Sojų pupelės

Vienas puodelis sojų pupelių- 189 kalorijos. Puikus užkandindis: šaltas ar pakeptas orkaitėje, su žiupsneliu druskos ar be. Skanaus.

6. Avokadas su varške

Tik 200 kalorijų, tik tiek. 1% riebumo grudėta arba paprasta varškė ir mūsų taip pamėgtas avokadas. paprasta. Skanu. Nekaloringa.

7. Šparagai ir kietai virtas kiaušinis

15 šparagų (keptų ar žalių) su vienu kietai virtu kiaušiniu 126 kalorijos. O kaip greita ir skanu.

8. Graikiškas jogurtas

 

Ne tik liesas ir mažai kaloringas (100 kalorijų per porciją), bet ir puikus proteinų šaltinis, kaulus tvirtinamosios medžiagos šaltinis. Jei paprastas skonis nebedžiugina- įmeskite porą mėgstamų vaisių ar uogu ir pavasaris jau pas jus ant stalo.

9. Juodas šokoladas

Maistinės juodojo šokolado medžiagos padaro šį skanėstą vienu ir pačių sveikiausių užkandžių žemėje. Tai greitai, malšina apetita, mažina kūno riebalų kiekį, malšina stresą. 1 mažas gabalėlis juodo šokolado- 155 kalorijos.

LABAI PAPRASTA. SKANU. GREITA IR NEKALORINGA.

SKANAUS.