Dirbtuvės moterims

KAS

Išskirtinis renginys moterims, merginoms, mamoms, kurios nori sužinoti daugiau apie mitybos valdymą sau ir šeimoje, sportą, kasdieninius įpročius ir netikėtas emocijas, kaip jas valdyti? 👐

 

Viena iš 7-pack įkūrėjų Ugnė atvyks į Kauną pasidalinti su moterimis visomis savo grožio ir sveikos šeimos principais ir būdais kaip galėtumėte to pasiekti ir jūs. 💪😍

APIE KĄ

Seminaras vyks diskusiniu būdu. Seminaro metu turėsite galimybę įsiterpti, klausti, diskutuoti kartu. Master Your Body vadovė / trenerė Gerda Danylaitė ir 7Pack atstovė Ugne Katelyniene diskutuos temomis kaip:

✔️Mityba pagal kūno tipus: kodėl kas veikia draugei, neveiks man?
✔️Kaip išsiugdyti geruosius įpročius ir nepalūžti?
✔️Kaip sveiką mitybą paversti maloniu gyvenimo būdu?
✔️Maisto produktai, padedantys lieknėti, jaustis sočiai, jaustis lamingai, prisidedantys prie gražios odos, plaukų ir nagų.
✔️Kas padeda palaikyti energiją dienos metu?
✔️Kiek maisto ir konkrečiai kurių maistinių medžiagų mums užtenka, kad būtume sotūs ir laimingi.
✔️Kuo svarbus mitybos režimas? Jo privalumai. Nuo ko pradėti?
✔️Kai galvojame, kad mus valdo emocijos – iš tiesų tai hormonai. Trumpai apie tai kaip juos suvaldyti, kad jie nevaldytų Tavęs.
✔️Vadinamieji “superfoods”: placebas, marketingas ar sveikatos ir grožio šaltinis?
✔️Mityba vs. Sportas: ką galima pasiekti teisingai maitinantis ir kokie pagrindiniai sporto privalumai?
✔️Sveikas maistas vaiko lėkštėje: kaip pripratinti vaiką valgyti sveikai?
👌 Ir daugiau Jums svarbių klausimų.

DIRBTUVIŲ BONUSAI

⭐ atliksime pojūčių testą (ką daryti, kai negali susilaikyti nuo blogų emocijų / blogo maisto)
⭐ e.knyga apie sveika gyvenseną
⭐ mankštos gidas stipriam kūnui
⭐ 7-pack dovana

 

Apie Ugnę

   

Ugnė Katelynienė – ilgą laiką sporto ir sveikos mitybos šalininkė, kuri, būdama fitneso varžybų prizininkė, puikiai supranta tiek subalansuotos, tiek labai griežtos mitybos principus bei sporto ir mitybos sintezę iš savos patirties. Ji atstovauja kiekvieną moterį, kuri nori džiaugtis nepriekaištinga išvaizda, tačiau ir jaustis puikiai, todėl patiekalai tiksliai atitinka reikiamą makroelementų kiekį konkretiems rezultatams pasiekti, tuo pačiu yra skanūs ir išskirtiniai.

Sveikatingumas ir teisingi įpročiai

Sveika mityba – tai pilnaverčio ir sėkmingo gyvenimo pagrindas. Tai pagrindinis veiksnys, lemiantis gerą savijautą, nuotaiką, produktyvumą bei puikią išvaizdą. Mes esame tai – ką dedame į save. Tačiau kai įdarbiname į savo kasdienybę teisingus įpročius, padedančius laikytis nuolatinio plano, visa tai tampa sveikatingu gyvenimo būdu, kurio laikytis lengva ir natūralu. Sveikatingumas – tai sąmoningai atliekami maži kasdieniai veiksmai, kurie gydo kūną ir sielą ir leidžia gyventi pilnavertį laimingą ir prasmingą gyvenimą.

Ugnės verslas - sveika mityba visiems

7pack

 Tai sveiką gyvenimo būdą propaguojančių, entuziastingų profesionalų komandos paruošti sveiko maisto rinkiniai kiekvienai dienai. Pagrindinė mūsų užduotis – padėti pamilti sveiką maistą, įrodyti, kad jis gali būti ne tik naudingas, bet ir skanus. Norime padėti jums išpažinti gyvenimo būdą, kai laikymasis režimo tampa paprastas, naudingas ir teikiantis malonumą.

Mūsų paslauga paremta principu, kad esame tai - ka dedame į save. Kad mityba daro įtaką mūsų laimei, karjerai, santykiams bei gebėjimui kurti. Mes tikime šviežiu maistu, paruoštu su meile ir rūpesčiu iš sveikų ir natūralių ingredientų. Sveikas maistas su 7pack – ne prievolė ir kančia, o noras ir malonumas.

7Pack dirba darbo dienomis ir pristato kiekvienos dienos maisto ruošinius tiesiai prie kliento durų. Prisitaikome prie jūsų poreikių, kokie jie bebūtų: nuolatinis intensyvus fizinis krūvis, laiko stoka dėl darbo reikalų, noras sulieknėti, priaugti svorio, poreikis valgyti sveikai ir skaniai, ar žinoti netgi reikiamų ir suvartojamų maistinių medžiagų kiekį. 7Pack pasirūpina, kad gautumėte visokeriopą naudą ir galėtumėte džiaugtis maistu.

Kada?

Balandžio 22 dieną 
10:30-13:00

Kiek?

Įprasta kaina:
16 Eur
Su studento arba mokinio pažymėjimu: 12 
Eur
Kūno Dizaino klientėms:
10 
Eur

 

 

Kaip?

El.paštu: gerda@masteryourbody.lt
Telefono numeriu: 868122576
Asmenine žinte : Gerda